Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Łosieniec

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Mieszkanie, ul. Osmolińska

Osmolin,Zduńska Wola(Łosieniec + 20 km)

450 000 zł75,30 m² 5 976,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 75,3 m , położone na 4 piętrze w Zduńskiej Woli. Idealna propozycja dla rodziny lub osób potrzebujących większej.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Zduńska Wola

Zduńska Wola(Łosieniec + 20 km)

2 230 000 zł10 372 m² 215 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:10 372 m²

Oferujemy nieruchomość gruntową o powierzchni 10 372m2 na terenie dzielnicy przemysłowej miasta z istniejącą zabudową produkcyjno-usługowa. Nieruchomość posiada dostęp do podstawowych.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Wygiełzów

Wygiełzów(Łosieniec + 24 km)

39 000 zł1 500 m² 26 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zapraszam na prezentację działek o łącznej powierzchni 1500 m 2 znajdujących się w miejscowości Wygiełzów gmina Zapolice Nieruchomość znajduję w niedalekiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Szczytniki

Szczytniki(Łosieniec + 25 km)

339 000 zł150 m² 2 260 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący parterowy z użytkowym poddaszem o powierzchni ok. 150m2 usytuowany na działce 1000m2 w centrum dużej wsi w gminie Szczytniki powiat kaliski. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Kowale

Kowale(Łosieniec + 6 km)

1 080 000 zł290 m² 3 724,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Dom, który daje więcej niż metry - przestrzeń do życia i prowadzenia działalności Kowale k. Sieradza Są nieruchomości ładne. Są też takie, które po prostu robią robotę. Ta zdecydowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Złoczew

Złoczew(Łosieniec + 22 km)

649 360 zł214,48 m² 3 027,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:134 m²

Nowoczesny i przestronny dom w sercu Złoczewa - ul. Zielona Marzysz o wyjątkowym miejscu do życia, które łączy nowoczesność, komfort i doskonałą lokalizację? Ta nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Zduńska Wola

Południe,Zduńska Wola(Łosieniec + 20 km)

299 000 zł36,02 m² 8 300,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36,02 m2 usytuowane na II piętrze - osiedle Południe. Mieszkanie 2- pokojowe z balkonem typu loggia oraz komórką lokatorską. Dwa oddzielne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Suchoczasy

Suchoczasy(Łosieniec + 23 km)

175 000 zł5 588 m² 31,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferuję do sprzedaży działkę rolno-budowlaną w Suchoczasach o łącznej powierzchni 5588 m2, dla której nie ma uchwalonego miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, ale w 2017 r.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Zduńska Wola

Zduńska Wola(Łosieniec + 20 km)

700 000 zł40 000 m² 17,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam państwu gospodarstwo rolne 4ha znajdujące się w miejscowości Marżynek oddalonej około 3 km od Zduńskiej Woli. W skład nieruchomości wchodzą: - dwa domy mieszkalne budowane metodą.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł272,21 m² 2 387,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż oferuję przestronny lokal handlowo usługowy o powierzchni 195 m , położony na parterze budynku w centrum Szadku, w powiecie zduńskowolskim, jedynie 13 km od Zduńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Łosieniec

Łosieniec,łódzkie

370 000 zł300 m² 1 233,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:4 448 m²

Nieruchomość w Łosieńcu w pow. sieradzkim, o łącznej pow. 1,34 ha, składająca się z domu o pow. 300 m2, trzech stawów o pow. 3800 m2, 2200 m2, 2500 m2 i pięknej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łosieniec

Łosieniec,łódzkie

399 000 zł300 m² 1 330 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:4 448 m²